Naši motýli

Kolekci NAŠI MOTÝLI jsme vyrobili jako další vědomou kolekci. Vznikla krása inspirovaná mizejícími klenoty českých luk - motýly - ve spolupráci s www.ceska-krajina.cz. Část výtěžku z prodeje kolekce poslouží k záchraně ohrožených druhů. Motýli patří k nejkrásnějším, ale také k nejohroženějším obyvatelům české přírody. Z původních 161 druhů motýlů, kteří žili na území dnešní České republiky ještě před sto lety, jich vyhynulo již 11 procent. Česká krajina tak přišla o devatenáct druhů motýlů.

Jde nám o to, aby tuto nádheru na loukách mohli pozorovat a radovat se z ní i naše děti. Proto majitelé firmy neváhali tímto tvůrčím způsobem podpořit tento projekt. Motýly navrhl a na výrobě se podílel tým firmy JK JITKA KUDLACKOVA JEWELS.

Šperky z kolekce Naši motýli jsou barevné díky různým odstínům zlata, obsahují také rozličné přírodní pravé kameny i perleť. Design a tvary k této kolekci vznikly v naší dílně a jsou výjimečné, stejně tak jako vysoká kvalita provedení. 

Dovolujeme si také nabídnout Vám naše služby i v budoucnu a to zdarma pravidelnou kontrolou a základním čistěním v rámci Doživotního servisu a záruky v doporučeném cyklu vždy jednou za dva roky, které jsou nad rámec běžné záruční doby. Prodloužíte tak velmi životnost šperku a bude vždy bezpečně zářit. 

Přejeme, aby Vám naši motýli přinesli více lehkosti do života a děkujeme za podporu tohoto projektu.

Majitelé firmy Jitka roz. Kudláčková a Dušan Mlynarčíkovi