Filozofie

Jsme česká zlatnická firma s více jak 20ti letou historií. Provozujeme reprezentativní prodejnu se zlatnickou dílnou v budově Filadelfie v areálu BB Centrum v Praze 4 a také podrobný internetový obchod. Prodejní a výrobní tým tvoří v současnosti 16 odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oboru.  Naší specializací je vlastní výroba šperků a to klasickou ruční technikou, stejně tak používáme i moderní technologie. Vždy však s velkým podílem ruční práce, kvality, vlastního designu a smyslu pro detail. Pracujeme převážně se zlatem, pravými drahými kameny a perlami, náš záběr je od moderních  až po luxusní individuální šperky a díky tomu, že jsme výrobci, dosahujeme příjemných cenových relací.  V naší nabídce spolu s našimi šperky, nabízíme i šperky a hodinky renomovaných značek. Preferujeme osobní přístup k zákazníkovi a mezi sebou v týmu.

Dovolujeme si prohlásit, že naším hlavním posláním je služba. A to především  našemu zákazníkovi, výjimečnému zlatnickému řemeslu, designu a také čestnému obchodu, kdy získávají všechny zúčastněné strany.  Denně se o tom přesvědčujeme a naše práce proto vede tímto směrem, i když víme, že je to cesta delší. O to více však pevnější a radostnější. Naším snažením je také služba této zemi a svobodě a díky Bohu můžeme do všech činností vkládat naše srdce a osobní přístup. Velmi nás těší, že naše produkty provází významné i zdánlivě obyčejné chvíle v životech našich zákazníků.

 Firemní motto

Společně vytváříme krásu, kvalitu a trvalé hodnoty v prostředí vzájemné důvěry.

Jedinečnost

Jsme jedineční tím, že navrhujeme, vyrábíme a sami prezentuejme a prodáváme módní i výjimečné, designové, ručně zhotovené šperky, společně s profesionálním poradenstvím výběru a etikety šperků.

Vize

Jsme na špici českých výrobců a prodejců originálních kolekcí vlastních šperků a vytrvale posilujeme své renomé. Na českém i světovém trhu jsme úspěšnýnm prodejcem renomovaných značek kvalitních šperků a hodinek.

Mise

Ruční výrobou originálních, designových šperků a prodejem vlastní značkové produkce JK i dalších renomovaných značek šperků hodinek, přinášíme svým zákazníkům trvalou hodnotu, krásu, radost a novou filozofii pojetí šperku.

 
Poradíme Vám

Poskytneme Vám odborné informace.

Volejte  +420 241 091 750,
nebo +420 241 091 761,
nebo nám napište:

Kontaktní formulář

Proč si vybrat šperk od JK Jitka Kudlackova Jewels?

Rodinná firma

Více než 20 let zkušeností v oboru spojených s osobním přístupem našeho prodejního a výrobního týmu.

Ruční výroba

Tradice výjimečného řemesla ve spojení s moderními technologiemi je zárukou kvalitního šperku.

Originální design

Nezaměnitelný rukopis designu u vlastních šperků a také jedinečnost renomovaných značek šperků a hodinek.