Novinky

29. 11. 2017

Nový katalog 2018 a předvánoční akce

titulni strana katalog 2018

Je již naší tradicí, že v podzimním období před vánocemi vydáváme a zasílám tištění katalog. Letos je to také tak, ale zároveň přinášíme i novinku. Tu ocení určitě vyznavaši on-line verze a tak vás zveme na prolistování i touto formou. Je to zcela jednoduché, stačí kliknout zde, případně na fotografii nad textem. V katalogu pak můžete prohlížet jednotlivé strany, pokud vás nějaký produkt zaujme, lze na něj také kliknout a rázem se odstanete do našeho eshopu a získáte více informací. Katalog 2018 také přináší nové fotografie z naší výroby.  Přejeme příjemné čtení.

Druhá tradice letos také nezůstane ladem. A tak v předvánočním období a následně až do 31.1.2018 mohou naší registrovaní zákazníci nakupovat s mimořádným zvýhodněním 15% a to jak v naší prodejně, tak i na eshopu, kde je ke zvýhodnění třeba vstoupit přes registraci. Tu lze případně uskutečnit i zde. A na závěr ještě jeden malý dárek, k nákupům v naší porodejně obdržíte letos i náš charitativní kalendář nazvaný Česká krása 2018.

Těšíme se na vás a přejeme klidné dny.

více


30. 9. 2017

Diamant nebo zirkon?

Asi nespočítám, kolik zásnubních prstenů jsme za více než 25 let fungování naší firmy prodali. Ale vždy mě potěší, když k nám do prodejny přijde mladý muž vybrat prstýnek pro dívku, kterou chce požádat o ruku. Mám radost, že navzdory nejrůznějším „odborníkům“ je myšlenka svatby a společného života pro tolik zamilovaných párů zcela samozřejmá, byť jde o rozhodnutí, které vyžaduje velkou dávku nesobeckosti a úcty k druhému.  

více


12. 9. 2017

Výjimečný šperk s růžovým diamantem

Rádi bychom vám více představovali zajímavé a výjimečné šperky, které vznikají v naší návrhářské a zlatnické dílně, věříme, že stojí za to se o nich dozvědět více. 

Vybrali jsme dnes tento prsten s růžovým diamantem, který lze určitě zařadit mezi skvosty z naší produkce z poslední doby.

prsten JK Jitka Kudlackova Diva s ruzovym diamantem

Spojuje se zde výjimečný design prstenu z bílého zlata a diamanty a k tomu raritní růžový diamant. Výsledkem je jedinečný šperk, který vyrábíme v omezené serii jen jednotek kusů.

Za zmínku stojí určitě právě i růžový diamant. Jedná se o plně přírodní diamant, jehož barva se ještě jemně zvýrazní tím, že se zahřívá specielním procesem. Měli jsme již delší dobu v plánu vyrobit šperk s takovýmto kamenem, sehnat jej ale není záležitost na pár dnů. Museli jsme čekat více jak rok na tuto zásilku od našeho dodavatele přímo z antverpské diamantové burzy. A to zejména proto, že jsme měli přesný požadavek na určitý odstín růžové. Nakonec se vše povedlo, k prstenu brzy zhotovíme také náušnice.

Jak se vám líbí? Přiďte si jej prohlédnout k nám do prodejny, živě je to ještě zcela něco jiného něž z fotografie. Přesnou specifikaci prstenu i kamene naleznete zde. 

více22. 11. 2016

PF 2017 a akce pokračuje do konce ledna

Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2016 a přejeme vše dobré v tom novém, letošním 2017.

Počátkem listopadu jsme zahájili letošní Vánoční akci, která se časově prolne i do roku 2017 a na konci ledna končí. Tím se otevírá pro naše registrované zákazníky a partnerské firmy možnost nakupovat v uvedeném období s mimořádným zvýhodněním 15% a to i vícekrát. Nakupovat můžete v naší prodejně i v eshopu.

V souvisloti s tím jsme vydali i tištěný katalog s názvem Příběhy, kde je představen výběr z novinek šperků z našich kolekcí a hodinek renomovaných značek. Nechte se inspirovat, katalog je zde. Novým šperkům propůjčili své tváře známá cvičitelka Hanka Kynychová a Gabriela Kratochvílová Lašková, moderátorka a Miss 2013. Napište nám, jak se Vám katalog líbí, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu.

vanoční akce JK 2016

více30. 6. 2016

Výherci vylosováni - Soutěž o 25 cen v hodnotě téměř 400 000,-Kč

Stále ještě spolu s našimi zákazníky a partnery oslavujeme 25 let od založení naší společnosti a poslední akcí k tomuto významému výročí byla soutěž, jak jinak, o 25 hodnotných cen v celkové hodnotě  necelých 400 000,-Kč. 

více


29. 5. 2016

Zajímavý rozhovor s Jitkou na i Dnes

V sobotu vyšel zajímavý rozhovor s Jitkou Mlynarčík Kudláčkovu na portálu iDnes. Upřímný pohled do současnosti i historie si můžete přeščíst na níže uvedeném odkazu. Budeme rádi i za vaše zpětné reakce, využít k tomu můžete emailovou adresu dusan@jk.cz. Děkujeme a příjemné dny.

http://finance.idnes.cz/sperkarka-a-designerka-jitka-kudlackova-o-remesle-f7r-/podnikani.aspx?c=A160527_094419_podnikani_sov

více


29. 4. 2016

Pozvánka na společenský večer v Mánesu

Chtěli bychom Vás pozvat na zajímavou společensku akci, kde je naše firma partnerem. Známá pražská budova Mánes prošla nedávno velmi citlivou a povedenou vnitřní rekonstrukcí restauračních prostor, které skvěle doplňuje výborná kuchyně. Ve čtvrtek 5.května v 19 hodin bude zahájeno slavnostní otevření teras v Mánesu a Vy můžete být u toho. Program je velmi zajímavý, vystoupí vynikající hudební umělci, modní návrhářka Helena Fejková předvede novou kolekci a i my zde představíme novinky z naší zlatnické a designerské dílny. Nebudou samozřejmě chybět gurmánské speciality i neobyčejní hosté. Bližší program naleznete níže, pozvánka platí pro 2 osoby a v případě rozhodnutí o Vaší účasti nám prosím zašlete potvrzení emailem na adresu info@jk.cz. Počet míst je omezen, učiňte tak proto raději co nejdříve. Věříme, že společně strávíme pohodový večer.

manes pozvanka

manes program

více


29. 2. 2016

Umění darovat, umění přijímat.

Umění darovat, umění přijímat
Dušan Mlynarčík, ředitel www.jk.cz: „Mám tu čest se potkávat s muži, kteří své partnerce vybírají šperk, aby jí řekli to, co žena chce často slyšet - poděkování za každodenní samozřejmosti. Krásným a hodnotným šperkem chce muž vyjádřit poděkování za to, co pro něj a pro rodinu žena dělá, za tu spoustu maličkostí, které díky ní tvoří ten dennodenní život. Je to prosté, muž dává v daru hodnotu, která zase vyjadřuje tu ženinu hodnotu.“

více

Poradíme Vám

Poskytneme Vám odborné informace.

Volejte  +420 241 091 750,
nebo +420 241 091 761,
nebo nám napište:

Kontaktní formulář

Proč si vybrat šperk od JK Jitka Kudlackova Jewels?

Rodinná firma

Více než 20 let zkušeností v oboru spojených s osobním přístupem našeho prodejního a výrobního týmu.

Ruční výroba

Tradice výjimečného řemesla ve spojení s moderními technologiemi je zárukou kvalitního šperku.

Originální design

Nezaměnitelný rukopis designu u vlastních šperků a také jedinečnost renomovaných značek šperků a hodinek.