Novinky


22. 11. 2016

PF 2017 a akce pokračuje do konce ledna

Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2016 a přejeme vše dobré v tom novém, letošním 2017.

Počátkem listopadu jsme zahájili letošní Vánoční akci, která se časově prolne i do roku 2017 a na konci ledna končí. Tím se otevírá pro naše registrované zákazníky a partnerské firmy možnost nakupovat v uvedeném období s mimořádným zvýhodněním 15% a to i vícekrát. Nakupovat můžete v naší prodejně i v eshopu.

V souvisloti s tím jsme vydali i tištěný katalog s názvem Příběhy, kde je představen výběr z novinek šperků z našich kolekcí a hodinek renomovaných značek. Nechte se inspirovat, katalog je zde. Novým šperkům propůjčili své tváře známá cvičitelka Hanka Kynychová a Gabriela Kratochvílová Lašková, moderátorka a Miss 2013. Napište nám, jak se Vám katalog líbí, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu.

vanoční akce JK 2016

více30. 6. 2016

Výherci vylosováni - Soutěž o 25 cen v hodnotě téměř 400 000,-Kč

Stále ještě spolu s našimi zákazníky a partnery oslavujeme 25 let od založení naší společnosti a poslední akcí k tomuto významému výročí byla soutěž, jak jinak, o 25 hodnotných cen v celkové hodnotě  necelých 400 000,-Kč. 

více


29. 5. 2016

Zajímavý rozhovor s Jitkou na i Dnes

V sobotu vyšel zajímavý rozhovor s Jitkou Mlynarčík Kudláčkovu na portálu iDnes. Upřímný pohled do současnosti i historie si můžete přeščíst na níže uvedeném odkazu. Budeme rádi i za vaše zpětné reakce, využít k tomu můžete emailovou adresu dusan@jk.cz. Děkujeme a příjemné dny.

http://finance.idnes.cz/sperkarka-a-designerka-jitka-kudlackova-o-remesle-f7r-/podnikani.aspx?c=A160527_094419_podnikani_sov

více


29. 4. 2016

Pozvánka na společenský večer v Mánesu

Chtěli bychom Vás pozvat na zajímavou společensku akci, kde je naše firma partnerem. Známá pražská budova Mánes prošla nedávno velmi citlivou a povedenou vnitřní rekonstrukcí restauračních prostor, které skvěle doplňuje výborná kuchyně. Ve čtvrtek 5.května v 19 hodin bude zahájeno slavnostní otevření teras v Mánesu a Vy můžete být u toho. Program je velmi zajímavý, vystoupí vynikající hudební umělci, modní návrhářka Helena Fejková předvede novou kolekci a i my zde představíme novinky z naší zlatnické a designerské dílny. Nebudou samozřejmě chybět gurmánské speciality i neobyčejní hosté. Bližší program naleznete níže, pozvánka platí pro 2 osoby a v případě rozhodnutí o Vaší účasti nám prosím zašlete potvrzení emailem na adresu info@jk.cz. Počet míst je omezen, učiňte tak proto raději co nejdříve. Věříme, že společně strávíme pohodový večer.

manes pozvanka

manes program

více


29. 2. 2016

Umění darovat, umění přijímat.

Umění darovat, umění přijímat
Dušan Mlynarčík, ředitel www.jk.cz: „Mám tu čest se potkávat s muži, kteří své partnerce vybírají šperk, aby jí řekli to, co žena chce často slyšet - poděkování za každodenní samozřejmosti. Krásným a hodnotným šperkem chce muž vyjádřit poděkování za to, co pro něj a pro rodinu žena dělá, za tu spoustu maličkostí, které díky ní tvoří ten dennodenní život. Je to prosté, muž dává v daru hodnotu, která zase vyjadřuje tu ženinu hodnotu.“

více


23. 12. 2015

Poklidné vánoční svátky a PF 2016

Vážení a milí zákazníci, 

děkujeme Vám za důvěru v tomto roce, velmi si toho vážíme.  Dovolujeme si Vám popřát klidné, příjemné a láskyplné vánoční svátky, také vše dobré roce 2016.

více


5. 11. 2015

25 let JK, výroční katalog a akce pro Vás

25 let JK, výroční katalog a akce pro Vás

více


7. 10. 2015

Vyhlášení výherců Velké letní soutěže

Vyhlášení výherců Velké letní soutěžě.

více

Poradíme Vám

Poskytneme Vám odborné informace.

Volejte  +420 241 091 750,
nebo +420 241 091 761,
nebo nám napište:

Kontaktní formulář

Proč si vybrat šperk od JK Jitka Kudlackova Jewels?

Rodinná firma

Více než 20 let zkušeností v oboru spojených s osobním přístupem našeho prodejního a výrobního týmu.

Ruční výroba

Tradice výjimečného řemesla ve spojení s moderními technologiemi je zárukou kvalitního šperku.

Originální design

Nezaměnitelný rukopis designu u vlastních šperků a také jedinečnost renomovaných značek šperků a hodinek.