Novinky

4. 4. 2019

MIMOŘÁDNĚ VÝHODNÝ DOPRODEJ VYBRANÝCH MODELŮ ŠVÝCARSKÝCH HODINEK TISSOT A CERTINA

Vážení zákazníci,

vybrali jsme pro Vás celkem 25 kusů hodinek renomovaných značek Certina a Tissot, které můžete nyní zakoupit za mimořádně výhodnou cenu. Jedná se o modely, které postupně nahrazují novinky, je to tedy výjimečná příležitost k pořízení tradiční švýcarské kvality se zvýhodněním 25% oproti doporučeným cenám. Akce platí do poloviny května 2019 nebo do vyprodání.

Pro konkrétní výběr ze značky Certina klikněte zde a výběr Tissot najdete tadyS rozhodnutím neváhejte a vyberte si mezi prvními.

  

více


31. 1. 2019

Pozvánka na ČESKÉ VEJCE - unikátní zlatý artefakt z naší JK výroby, vystavení prodlouženo do 19.2.2019

Ceske vejce celek    ceske vejce detail otevreni    ceske vejce otevreny celek

Zveme Vás k nám do prodejny, kde máte do 19.2. neopakovatelnou příležitost vidět něco opravdu výjimečného a neobyčejného. Před pár dny jsme v naší výrobě dokončili, s pokorou si troufáme říci, naprostý unikát a jedinečný artefakt, který v sobě spojuje špičkové zlatnické techniky, jemnou mechaniku, práci se dřevem, uplatňuje nápaditost a design. Jedná se o soukromý dárek pro milovanou osobu a zároveň věc, která připomíná století naší republiky a také letošní výročí Sametové revoluce.

Vyrobili jsme zlaté vejce, které se za melodie Vltavy otevírá do růže, na svém povrchu má vejce secesní motivy Alfonse Muchy, zdobí ho 260 malých diamantů, dále jsou použity české granáty, vltavíny, necelých 300gr bílého zlata, 200gr stříbra, znaky české státnosti, použitým dřevem je náš národní strom lípa....Vývoji a výrobě tohoto unikátu jsme věnovali necelých 2000 hodin. Ptáte se proč ? Odpověď můžete nalést ve třech minutách tohoto poutavého videa, případně v dalším textu. 

více


2. 1. 2019

AKCE S MIMOŘÁDNÝM ZVÝHODNĚNÍM 15% NA CELÝ SORTIMENT PLATÍ DO KONCE LEDNA

Vážení a milí zákazníci, naše předvánoční akce platí až do konce ledna 2019, proto můžete v současnosti nakupovat s mimořádným zvýhodněním 15% a to jak naše šperky, tak i švýcarské hodinky renomovaných značek. Doporučujeme vám využít této akce, kterou pořádáme v tomto rozsahu pouze jednou ročně.  

vanocni akce jk 2018

Letošní předvánoční novinkou je i stolní kalendář pro rok 2019. Několik let po sobě jsme zasílali našim zákazníkům malý katalog a letos jsme si řekli, že uděláme změnu. Kalendář obsahuje na kazdý týden mimo bežného kalendaria i fotogafii našeho nového produktu, vizuál JK, záběr z výroby a nebo něco z historie naší značky. Věříme, že naši klienti ocení jeho praktičnost a celoroční využití. Tento stolní kalendář jsme rozeslali počátkem listopadu poštou všem našim registrovaným zákazníkům, kteří dali k zasílání tiskovin souhlas. Pokud se stalo, že k vám doručen nebyl, napište nám prosím. Kalendář rádi zašleme na přání všem, kteří si zažádají prostřednictvím emailové adresy recepce@jk.cz .

JK stolni kalendar 2019

více


20. 12. 2018

PF 2019


29. 11. 2018

POZVÁNKA NA VEČER S LÁĎOU KŘÍŽKEM

Vážení zákazníci, máme milou příležitost pozvat Vás na výjimečný večer s legendou české hudební scény, se zpěvákem s neuvěřitelným hlasovým rozsahem a také tak upřímným srdcem. Prožil obrovskou slávu a popularitu, ale před pár lety ho potkaly i náročné životní situace, po kterých změnil své hodnoty. Přijďte si v úterý 4.12. od 18,30 poslechnout zajímavé a otevřené vyprávění a také hity Ládi Křížka a to kousek od naší prodejny, do Společenského centra, které je součástí areálu BB Centrum v Praze 4. Na akci se pořadatelsky podílíme a jsme přesvědčeni, že stojí za to. Těšíme se na Vás.

lada krizek koncert

více


21. 8. 2018

MIMOŘÁDNÝ LETNÍ TOTÁLNÍ DOPRODEJ ZNAČEK ALO DIAMONDS A RETOFY, výjimečné zvýhodnění i na vybrané modely hodinek TAG HEUER, až -35%.

Vážení a milí zákazníci, již před nějakou dobou jsme se rozhodli, že jednou z hlavních priorit naší značky JK bude výroba a prodej pouze vlastních šperků. To se nám daří naplňovat a zároveň ve spojitosti s tím vám můžeme nabídnout za zcela mimořádných podmínek doprodej šperků renomovaných českých značek ALO Diamonds a RETOFY, které již v budoucnu nabízet nebudeme. Do konce letošního října tedy můžete u nás nakoupit ze skladových zásob se zcela výjimečným zvýhodněním 35%. Na tyto šperky samozřejmě platí záruka. Využijte této neopakovatelné příležitosti, která je omezena do konce září a nebo vyprodání zásob.

Druhou letní výhodnou cenovou nabídku připravila švýcarská hodinářská značka Tag Heuer. Na vybrané modely, jejichž výroba končí, můžete využít 30% zvýhodnění, což je u této značky zcela ojedinělé. Platí také do konce září a nebo vyprodání zásob těchto modelů.

více


10. 2. 2018

PARTNERSTVÍ S FED CUP 2018 CZE-SWI - LIMITOVANÁ EDICE ZLATÝCH ODZNAKŮ

Jsme velmi rádi, že se JK Jitka Kudláčková stala partnerem tenisového FED CUPu 2018 , konkrétně zápasu mezi českou ženskou reprezentací a týmem Švýcarska, který právě v těchto dnech probíhá v Praze v O2 areně.

CZECH FED CUP TEAM 2018 CZE-SWI

Dostali jsem zajímavou výzvu, zhotovit upomínkové předměty v podobě šperku s tenisovým a českým motivem, které dostávají oba týmy jako památku na toto utkání. A tak jsme navrhli a vyrobili zlaté tenisové rakety s českým granátem v odznakovém  provedení, které byly slavnostně předány nejdříve českému týmu a následně na galavečeři i švýcarskému. Velmi nás těší radost hráček a týmů a pochvala za zajímavý nápad.

zlatý osznak s ceskym gramtem FEd CUP 2018

Oznaky byly vyrobeny v limitované edici, je zde ale i výjimečná příležitost pro naše zákazníky tyto odznaky získat. Jsou v ceně 7 990,-Kč za kus a objednání je možné prostřednictvím emailu info@jk.cz , případně telefonicky.

LUCIE SAFAROVA CZECH FED CUP TEAM 2018 CZE-SWI

SWISS TEAM FED CUP 2018

Těšíme se na kvalitní tenis, oběma týmům štěstí a tomu lepšímu vítězství.

více


29. 11. 2017

NOVÝ KATALOG 2018 A MOMENTÁLNÍ ZVÝHODNĚNÍ 15% NA VŠE PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY

titulni strana katalog 2018

Je již naší tradicí, že v podzimním období před vánocemi vydáváme a zasíláme tištěný katalog. Letos je to také tak, ale zároveň přinášíme i novinku. Tu ocení určitě vyznavaši on-line verze a tak vás zveme na prolistování i touto formou. Je to zcela jednoduché, stačí kliknout zde, případně na fotografii nad textem. V katalogu pak můžete prohlížet jednotlivé strany, pokud vás nějaký produkt zaujme, lze na něj také kliknout a rázem se odstanete do našeho eshopu a získáte více informací. Katalog 2018 také přináší nové fotografie z naší výroby.  Přejeme příjemné čtení.

Druhá tradice letos také nezůstane ladem. A tak v předvánočním období a následně až do 31.1.2018 mohou naší registrovaní zákazníci nakupovat s mimořádným zvýhodněním 15% a to jak v naší prodejně, tak i na eshopu, kde je ke zvýhodnění třeba vstoupit přes registraci. Tu lze případně uskutečnit i zde. A na závěr ještě jeden malý dárek, k nákupům v naší porodejně obdržíte letos i náš charitativní kalendář nazvaný Česká krása 2018.

Těšíme se na vás a přejeme klidné dny.

více


30. 9. 2017

Diamant nebo zirkon?

Asi nespočítám, kolik zásnubních prstenů jsme za více než 25 let fungování naší firmy prodali. Ale vždy mě potěší, když k nám do prodejny přijde mladý muž vybrat prstýnek pro dívku, kterou chce požádat o ruku. Mám radost, že navzdory nejrůznějším „odborníkům“ je myšlenka svatby a společného života pro tolik zamilovaných párů zcela samozřejmá, byť jde o rozhodnutí, které vyžaduje velkou dávku nesobeckosti a úcty k druhému.  

více


12. 9. 2017

Výjimečný šperk s růžovým diamantem

Rádi bychom vám více představovali zajímavé a výjimečné šperky, které vznikají v naší návrhářské a zlatnické dílně, věříme, že stojí za to se o nich dozvědět více. 

Vybrali jsme dnes tento prsten s růžovým diamantem, který lze určitě zařadit mezi skvosty z naší produkce z poslední doby.

prsten JK Jitka Kudlackova Diva s ruzovym diamantem

Spojuje se zde výjimečný design prstenu z bílého zlata a diamanty a k tomu raritní růžový diamant. Výsledkem je jedinečný šperk, který vyrábíme v omezené serii jen jednotek kusů.

Za zmínku stojí určitě právě i růžový diamant. Jedná se o plně přírodní diamant, jehož barva se ještě jemně zvýrazní tím, že se zahřívá specielním procesem. Měli jsme již delší dobu v plánu vyrobit šperk s takovýmto kamenem, sehnat jej ale není záležitost na pár dnů. Museli jsme čekat více jak rok na tuto zásilku od našeho dodavatele přímo z antverpské diamantové burzy. A to zejména proto, že jsme měli přesný požadavek na určitý odstín růžové. Nakonec se vše povedlo, k prstenu brzy zhotovíme také náušnice.

Jak se vám líbí? Přiďte si jej prohlédnout k nám do prodejny, živě je to ještě zcela něco jiného něž z fotografie. Přesnou specifikaci prstenu i kamene naleznete zde. 

více

Poradíme Vám

Poskytneme Vám odborné informace.

Volejte  +420 241 091 750,
nebo +420 241 091 761,
nebo nám napište:

Kontaktní formulář

Proč si vybrat šperk od JK Jitka Kudlackova Jewels?

Rodinná firma

Více než 20 let zkušeností v oboru spojených s osobním přístupem našeho prodejního a výrobního týmu.

Ruční výroba

Tradice výjimečného řemesla ve spojení s moderními technologiemi je zárukou kvalitního šperku.

Originální design

Nezaměnitelný rukopis designu u vlastních šperků a také jedinečnost renomovaných značek šperků a hodinek.