Novinky

21. 8. 2018

MIMOŘÁDNÝ LETNÍ TOTÁLNÍ DOPRODEJ ZNAČEK ALO DIAMONDS A RETOFY, výjimečné zvýhodnění i na vybrané modely hodinek TAG HEUER, až -35%.

Vážení a milí zákazníci, již před nějakou dobou jsme se rozhodli, že jednou z hlavních priorit naší značky JK bude výroba a prodej pouze vlastních šperků. To se nám daří naplňovat a zároveň ve spojitosti s tím vám můžeme nabídnout za zcela mimořádných podmínek doprodej šperků renomovaných českých značek ALO Diamonds a RETOFY, které již v budoucnu nabízet nebudeme. Do konce letošního října tedy můžete u nás nakoupit ze skladových zásob se zcela výjimečným zvýhodněním 35%. Na tyto šperky samozřejmě platí záruka. Využijte této neopakovatelné příležitosti, která je omezena do konce září a nebo vyprodání zásob.

Druhou letní výhodnou cenovou nabídku připravila švýcarská hodinářská značka Tag Heuer. Na vybrané modely, jejichž výroba končí, můžete využít 30% zvýhodnění, což je u této značky zcela ojedinělé. Platí také do konce září a nebo vyprodání zásob těchto modelů.

více


10. 2. 2018

PARTNERSTVÍ S FED CUP 2018 CZE-SWI - LIMITOVANÁ EDICE ZLATÝCH ODZNAKŮ

Jsme velmi rádi, že se JK Jitka Kudláčková stala partnerem tenisového FED CUPu 2018 , konkrétně zápasu mezi českou ženskou reprezentací a týmem Švýcarska, který právě v těchto dnech probíhá v Praze v O2 areně.

CZECH FED CUP TEAM 2018 CZE-SWI

Dostali jsem zajímavou výzvu, zhotovit upomínkové předměty v podobě šperku s tenisovým a českým motivem, které dostávají oba týmy jako památku na toto utkání. A tak jsme navrhli a vyrobili zlaté tenisové rakety s českým granátem v odznakovém  provedení, které byly slavnostně předány nejdříve českému týmu a následně na galavečeři i švýcarskému. Velmi nás těší radost hráček a týmů a pochvala za zajímavý nápad.

zlatý osznak s ceskym gramtem FEd CUP 2018

Oznaky byly vyrobeny v limitované edici, je zde ale i výjimečná příležitost pro naše zákazníky tyto odznaky získat. Jsou v ceně 7 990,-Kč za kus a objednání je možné prostřednictvím emailu info@jk.cz , případně telefonicky.

LUCIE SAFAROVA CZECH FED CUP TEAM 2018 CZE-SWI

SWISS TEAM FED CUP 2018

Těšíme se na kvalitní tenis, oběma týmům štěstí a tomu lepšímu vítězství.

více


29. 11. 2017

NOVÝ KATALOG 2018 A MOMENTÁLNÍ ZVÝHODNĚNÍ 15% NA VŠE PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY

titulni strana katalog 2018

Je již naší tradicí, že v podzimním období před vánocemi vydáváme a zasíláme tištěný katalog. Letos je to také tak, ale zároveň přinášíme i novinku. Tu ocení určitě vyznavaši on-line verze a tak vás zveme na prolistování i touto formou. Je to zcela jednoduché, stačí kliknout zde, případně na fotografii nad textem. V katalogu pak můžete prohlížet jednotlivé strany, pokud vás nějaký produkt zaujme, lze na něj také kliknout a rázem se odstanete do našeho eshopu a získáte více informací. Katalog 2018 také přináší nové fotografie z naší výroby.  Přejeme příjemné čtení.

Druhá tradice letos také nezůstane ladem. A tak v předvánočním období a následně až do 31.1.2018 mohou naší registrovaní zákazníci nakupovat s mimořádným zvýhodněním 15% a to jak v naší prodejně, tak i na eshopu, kde je ke zvýhodnění třeba vstoupit přes registraci. Tu lze případně uskutečnit i zde. A na závěr ještě jeden malý dárek, k nákupům v naší porodejně obdržíte letos i náš charitativní kalendář nazvaný Česká krása 2018.

Těšíme se na vás a přejeme klidné dny.

více


30. 9. 2017

Diamant nebo zirkon?

Asi nespočítám, kolik zásnubních prstenů jsme za více než 25 let fungování naší firmy prodali. Ale vždy mě potěší, když k nám do prodejny přijde mladý muž vybrat prstýnek pro dívku, kterou chce požádat o ruku. Mám radost, že navzdory nejrůznějším „odborníkům“ je myšlenka svatby a společného života pro tolik zamilovaných párů zcela samozřejmá, byť jde o rozhodnutí, které vyžaduje velkou dávku nesobeckosti a úcty k druhému.  

více


12. 9. 2017

Výjimečný šperk s růžovým diamantem

Rádi bychom vám více představovali zajímavé a výjimečné šperky, které vznikají v naší návrhářské a zlatnické dílně, věříme, že stojí za to se o nich dozvědět více. 

Vybrali jsme dnes tento prsten s růžovým diamantem, který lze určitě zařadit mezi skvosty z naší produkce z poslední doby.

prsten JK Jitka Kudlackova Diva s ruzovym diamantem

Spojuje se zde výjimečný design prstenu z bílého zlata a diamanty a k tomu raritní růžový diamant. Výsledkem je jedinečný šperk, který vyrábíme v omezené serii jen jednotek kusů.

Za zmínku stojí určitě právě i růžový diamant. Jedná se o plně přírodní diamant, jehož barva se ještě jemně zvýrazní tím, že se zahřívá specielním procesem. Měli jsme již delší dobu v plánu vyrobit šperk s takovýmto kamenem, sehnat jej ale není záležitost na pár dnů. Museli jsme čekat více jak rok na tuto zásilku od našeho dodavatele přímo z antverpské diamantové burzy. A to zejména proto, že jsme měli přesný požadavek na určitý odstín růžové. Nakonec se vše povedlo, k prstenu brzy zhotovíme také náušnice.

Jak se vám líbí? Přiďte si jej prohlédnout k nám do prodejny, živě je to ještě zcela něco jiného něž z fotografie. Přesnou specifikaci prstenu i kamene naleznete zde. 

více22. 11. 2016

PF 2017 a akce pokračuje do konce ledna

Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2016 a přejeme vše dobré v tom novém, letošním 2017.

Počátkem listopadu jsme zahájili letošní Vánoční akci, která se časově prolne i do roku 2017 a na konci ledna končí. Tím se otevírá pro naše registrované zákazníky a partnerské firmy možnost nakupovat v uvedeném období s mimořádným zvýhodněním 15% a to i vícekrát. Nakupovat můžete v naší prodejně i v eshopu.

V souvisloti s tím jsme vydali i tištěný katalog s názvem Příběhy, kde je představen výběr z novinek šperků z našich kolekcí a hodinek renomovaných značek. Nechte se inspirovat, katalog je zde. Novým šperkům propůjčili své tváře známá cvičitelka Hanka Kynychová a Gabriela Kratochvílová Lašková, moderátorka a Miss 2013. Napište nám, jak se Vám katalog líbí, budeme rádi za vaši zpětnou vazbu.

vanoční akce JK 2016

více30. 6. 2016

Výherci vylosováni - Soutěž o 25 cen v hodnotě téměř 400 000,-Kč

Stále ještě spolu s našimi zákazníky a partnery oslavujeme 25 let od založení naší společnosti a poslední akcí k tomuto významému výročí byla soutěž, jak jinak, o 25 hodnotných cen v celkové hodnotě  necelých 400 000,-Kč. 

více


29. 5. 2016

Zajímavý rozhovor s Jitkou na i Dnes

V sobotu vyšel zajímavý rozhovor s Jitkou Mlynarčík Kudláčkovu na portálu iDnes. Upřímný pohled do současnosti i historie si můžete přeščíst na níže uvedeném odkazu. Budeme rádi i za vaše zpětné reakce, využít k tomu můžete emailovou adresu dusan@jk.cz. Děkujeme a příjemné dny.

http://finance.idnes.cz/sperkarka-a-designerka-jitka-kudlackova-o-remesle-f7r-/podnikani.aspx?c=A160527_094419_podnikani_sov

více

Poradíme Vám

Poskytneme Vám odborné informace.

Volejte  +420 241 091 750,
nebo +420 241 091 761,
nebo nám napište:

Kontaktní formulář

Proč si vybrat šperk od JK Jitka Kudlackova Jewels?

Rodinná firma

Více než 20 let zkušeností v oboru spojených s osobním přístupem našeho prodejního a výrobního týmu.

Ruční výroba

Tradice výjimečného řemesla ve spojení s moderními technologiemi je zárukou kvalitního šperku.

Originální design

Nezaměnitelný rukopis designu u vlastních šperků a také jedinečnost renomovaných značek šperků a hodinek.