POJĎME SPOLEČNĚ S ADROU POMOCI VENEZUELE - darem nebo šperkem

29. 4. 2019

Musela jsem něco udělat.

V roce 1991 jsem vyjela na zkušenou. Byla jsem nadšená vstřícností, otevřeností a přejícností obyvatel Venezuely. Příroda byla neobyčejná a nádherná. Dodnes vidím hejno krásných velkých motýlů, kteří zakryli nebe, kolibříky sající nektar a barevné zvídavé ryby.

Byla jsem tenkrát nepřipravená a šokovaná tím, co přináší nulová sociální politika a pouze soukromé zdravotnictví. Ale i přesto byla Venezuela v té době Švýcarskem Jižní Ameriky. Litr benzínu stál padesát haléřů a nemuseli jste ani vystoupit z auta. Všude vládl stoprocentní a usměvavý servis.

Přivezla jsem si inspiraci a nadšení pro současnou tvorbu v JK. Proto se mě dotkla nynější situace, kdy celá zem včetně dětí žije v chudobě, jakou si neumíme představit. Tamější obyvatelé doslova trpí hlady. Proto jsem musela dle svých možností alespoň něco udělat. Více o současném stavu v zemi se můžete dozvědět zde.

Společně s Českomoravskou asociací podnikatelek jsme vytvořili výzvu "Vzdej se oběda pro Venezuelu", kterou jsme se rozhodli podpořit projekt ADRA Venezuela, na pomoc lidem ohroženým chudobou a občanskými nepokoji v zemi.  Od dubna do září letošního roku se k nim můžete přidat i Vy a přispět na sbírkový účet humanitární a rozvojové organizace ADRA.

Češi jsou známí tím, že v takových to situacích umí být štědří, proto jsem se rozhodla štědrost dárců ocenit a oslovuji známé osobnosti, které mi k darují své autobiografie , knihy a CD s věnováním. Sama věnuji svůj osobní šperk z kolekce SOL, která je právě inspirována Jižní Amerikou. Zároveň bude část výtěžku z prodeje této kolekce věnován také na sbírkové konto. Nabídnout svojí štědrost můžete několika způsoby, vzdát se svého oběda a peníze poslat na číslo konta v Adře 66888866/0300, variabilní symbol 397,  nebo si pořídit designový šperk z naší kolekce SOL.

Prostředky ze sbírkového účtu budou věnovány na nákup základní potraviny, kterou je ve Venezuele kukuřičná mouka. Já jsem se již vzdala deseti obědů a mám v plánu vzdát se i večeří.

Děkuji za jakoukoliv vaši pomoc Venezuelanům.

Jitka Mlynarčík Kudláčková


Další novinky
Poradíme Vám

Poskytneme Vám odborné informace.

Volejte  +420 241 091 750,
nebo +420 241 091 761,
nebo nám napište:

Kontaktní formulář

Proč si vybrat šperk od JK Jitka Kudlackova Jewels?

Rodinná firma

Více než 20 let zkušeností v oboru spojených s osobním přístupem našeho prodejního a výrobního týmu.

Ruční výroba

Tradice výjimečného řemesla ve spojení s moderními technologiemi je zárukou kvalitního šperku.

Originální design

Nezaměnitelný rukopis designu u vlastních šperků a také jedinečnost renomovaných značek šperků a hodinek.