Jakub Andrle, 7.9.2017

Dobrý den, chhtěl jsem Vám touto cestou poděkovat za Vaše krásné šperky a především flexibilitu v plnění mých požadavků. Ve vašich návrzích vždy najdu inspiraci pro finální šperk. S nákupem/výrobou vždy přicházím na poslední chvíli a vždy jsem odešel přesně s tím, co jsem chtěl.

Kupoval jsem u Vás první zásnubní prstýnek pro první manželku, když jste otevírali obchůdek na Husitské. Moc mě tenkrát pobavilo, že jste imuní na elektronickou zkoušečku na vodivost briliantů. Tak jste to nechala testovat mě.

Včera jsem opět navštívil Váš obchod ve Filadelfii, kde jsem si objednal výrobu úžasného prstýnku pro dceru k 18 narozeninám a uvědomil jsem si, že šperky kupuji vlastně jen u Vás. Díky tomu vidím úspěšný vzestup Vaší firmy skoro 20let. Moc Vám přeji, aby se Vám i nadále dařilo a měli jste stále tolik inspirace. Vím co to je vydřít firmu od začátku....

václava snítilá, 8.3.2017

Vážená paní Kudláčková, Vaší práce si nesmírně vážím a hlavně díky mému báječnému manželovi a jeho lásce ke mně se mohu pyšnit nádherným diamantovým přívěskem a diamantovými náušnicemi. Za Ty trošku vděčím paní vedoucí prodejny. Velice milá, laskavá a velice vstřícná. Kdyby mi je nenasadila, ani ve snu by mě nenapadlo, že by mi je manžel koupil. Stalo se a já tímto Vám všem mnohokrát děkuji. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků. S úctou Snítilá

ondřej vislocký, 17.4.2015

Vážení,

včera jsem měl možnost prožít proces nákupu hodinek na Vaší prodejně, a ač jsem o to nebyl žádán, rád bych se s Vámi rád podělil o pocity z této události. 

Vaši prodejnu ve Filadelfii registruji již několikátým rokem. Protože mám vášeň pro hodinky, tak vždy, pokud mi to čas dovolí, alespoň na chvíli spočinu před Vaší výlohou kde obdivuji některé z vystavených modelů. Neboť jsem měl včera o něco více času než obvykle, využil jsem tento k nahlédnutí do Vaší prodejny. A to i s vědomím možného ohrožení bankovek v mé peněžence, které bylo o to reálnější, když za výlohou byla inzerována sleva ve výši 19 procent. 

Ihned po příchodu mne velice zdvořile přivítala jedna z Vašich kolegyň, která následně svým přístupem ke mne, jako k zákazníkovi předčila veškerá má očekávání, a to v maximálně pozitivním smyslu slova. Vaše kolegyně (cítím se velice trapně, ale ač snad ještě netrpím sklerózou, mám přesto špatnou paměť na jména, a proto bych zde nechtěl jméno Vaší kolegyně komolit, avšak bezpečně vím, že se jednalo o vedoucí prodejny - jak bylo uvedeno na její visačce) i přesto, že jsem nebyl zcela rozhodný a rozhodování o tom, jaký model hodinek si mám vybrat mi zabralo nějaký čas, včetně odbíhání z prodejny, byla po celou dobu nesmírně milá, ochotná a k mým vrtochům velmi tolerantní. Ani známka toho, že bych snad otravoval, nebo si dělal "dobrý den". Naopak proaktivně nabízela možné alternativy a hledala možnosti, jak se trefit do mých představ. Vím, že takto by to zřejmě, zejména při nákupu zboží patřícího do kategorie luxusního zboží, mělo být více či méně obvyklé, avšak na základě mých zkušeností (ať již v ČR nebo zahraničí) musím konstatovat, že tomu bohužel stále mnoha případech není, a to ani částečně. V péči Vaší kolegyně jsem se cítil jako Váš nejváženější zákazník, a to i přesto, že jsem ve finále zakoupil zboží v nikterak závratné hodnotě (v porovnání k ceně jiných modelů o nichž jsem uvažoval). Zejména díky jejím přestupu mohu konstatovat, že s nákupem u Vás jsem byl skutečně velice spokojen.

Píši zejména proto, že zpravidla se ozývají jen nespokojení zákazníci a případně pozitivních reakcí bývá méně. Ačkoli jsem zcela přesvědčen, že ve Všem případě tomu bude zřejmě obráceně. Totiž s takovým přístupem, s jakým bylo přistupováno ke mne, věřím, že chodí jen pozitivní reakce, a proto i tato má bude jen kapkou v moři obdobných pochvalných zpráv. Ani s tímto přesvědčením mi to nedalo, abych se s Vámi, se svým velice příjemným pocitem z nakupování u Vás nepodělil. Rád bych proto ještě jednou poděkoval Vaší kolegyni, která se mi věnovala s nesmírně obětavou a profesionální péčí. 

A to nejlepší na konec. Dárek jsem pořizoval pro svoji maminku, která jím (soudím z reakcí po rozbalení) byla zjevně a neskrývaně potěšena. Dárek a celý čas strávený výběrem ve Vaší prodejně v milé společnosti Vaší kolegyně tedy nebyl ani trochu zbytečný. Jsem tedy velice rád, že již samotný nákup a výběr dárku byl pro mne v daném případě radostí, stejně tak jako jeho předání milované osobě.   

Bylo mi skutečně potěšením být Vaším zákazníkem.

Přeji alespoň dalších 19 let plných úspěchů a spokojených zákazníků.

EVA BENEŠOVÁ, 10.4.2015

Vzhledem k tomu, že po zkušenostech s Vašimi šperky, jejich provedením i designem už mi ostatní "běžné" šperky často připadají řemeslně nepropracované a bez jakéhosi vnitřního kouzla či ducha, si raději jednou za čas koupím kvalitní šperk u Vás. Z náušnic mám opravdu velkou radost a mám slíbeny ještě jedny, které byly také úžasné:-)

jaroslav margetík, 6.1.2015

Moc Vám děkuji za profesionální přístup - budu jen doporučovat. Přeji Vám i celé firmě vše nejlepší do nového roku 2015.

svatava skutecká, 20.12.2014

Jsem nadšená nevšedním půvabem náušnic, které mi k 90. narozeninám jako dárek darovala má dcera, rovněž tak i přívěskem na řetízku. Mé překvapení i radost byla nezměrná. 

darina brzobohatá, 1.5.2014

Vážená a milá paní Jitko Kudláčková,

chystám se už dlouho napsat Vám. Před několika lety jsem našla v jednom časopise upoutávku  na Vaše šperky. Zaujala mne natolik, že jsem brzo na to přišla na prodejnu ve Floře, s úmyslem "jen  dva prstíčky tam strčíme, jen se trochu ohřejeme a hned zase půjdeme". Ale kdepak! Tak jako mne zaujala tištěná upoutávka, tak mne k sobě přitáhly Vaše šperky. Jakoby z nich vycházelo zvláštní světlo...

Například Vaše kouzelné opály (prsten, závěs a náušnice) násobí mou radost, když jsem šťastná. Když si je "obléknu", pomáhají mi i dávají sílu dál bojovat s těžkou nemocí, která mne postihla. Moje nemoc je tedy příčinou, proč jsem nevyužila Vašeho milého pozvání a neoslavila s Vámi 18. výročí založení firmy a neprohlédla si ani novou prodejnu.

Nicméně mi dovolte, abych Vám, Vašemu partnerovi a celému týmu popřála další úspěchy nejen ve Vašem krásném podnikání, ale i v osobním životě a především VŠEM pevné zdraví.

S úctou "Vaším světlem oděná"

manželé moravcovi

Vážení,

rádi bychom poděkovali Vaší firmě za krásné snubní prsteny, které jsme u Vás zakoupili. Ocenili jsme výbornou komunikaci, vstřícnost při řešení našeho požadavku na vyrytí nestandardního textu, krásnou krabičku, ve které jsou prstýnky dodávány a především úžasnou a originální nabídku, ze které jsme si vybrali na první pohled :o). 

manželé brůčkovi

Zasíláme velké poděkování Vaší firmě za krásné prstýnky, které byly jednou z důležitých součástí naší svatby. Výběr prstýnků jsme si užívali podle našich představ. Opravdu můžem jen doporučit. Chceme tímto poděkovat personálu, který se o nás tak pěkně staral. Jejich přístup k nám byl velice profesionální. 
Poradíme Vám

Poskytneme Vám odborné informace.

Volejte  +420 241 091 750,
nebo +420 241 091 761,
nebo nám napište:

Kontaktní formulář

Proč si vybrat šperk od JK Jitka Kudlackova Jewels?

Rodinná firma

Více než 20 let zkušeností v oboru spojených s osobním přístupem našeho prodejního a výrobního týmu.

Ruční výroba

Tradice výjimečného řemesla ve spojení s moderními technologiemi je zárukou kvalitního šperku.

Originální design

Nezaměnitelný rukopis designu u vlastních šperků a také jedinečnost renomovaných značek šperků a hodinek.