Způsoby platby

Platba v hotovosti

Při osobním odběru zboží.

Platba kartou 

Při osobním odběru zboží.

Platba bezhotovostně předem

Bankovním převodem na účet prodávajícího u České spořitelny 42222242/0800 – po potvrzení objednávky vám budou zaslány na váš e-mail platební údaje, platbu evidujeme během 1 – 3 dnů a poté expedujeme zboží.

Platba na dobírku

Při doručení zboží - hotovost od vás přebírá přepravce, u společnosti PPL můžete platit i kartou.

e-Platba

Na konci objednávky budete přesměrováni do internetového bankovnictví vámi zvolené banky, kde po přihlášení potvrdíte a odešlete předvyplněný příkaz. Odesláním objednávky udělujete souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů (mail) zpracovatelem plateb za účelem zaslání informací o platbě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments, a.s. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nikdo jiný než vy a vaše banka je nevidí. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí. Zboží expedujeme po zaevidování vaší platby.

Platba kartou online 

Na konci objednávky zadáte číslo své karty, datum expirace a CVC/CVV kód. Odesláním objednávky udělujete souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů (mail) zpracovatelem plateb za účelem zaslání informací o platbě. Platby kartou jsou zabezpečeny systémem 3D Secure. Zpracovatelem plateb je společnost ComGate Payments, a.s. Výsledek platby se vy i my dozvíme obratem a my můžeme expedovat zboží.

 
Poradíme Vám

Poskytneme Vám odborné informace.

Volejte  +420 241 091 750,
nebo +420 241 091 761,
nebo nám napište:

Kontaktní formulář

Proč si vybrat šperk od JK Jitka Kudlackova Jewels?

Rodinná firma

Více než 20 let zkušeností v oboru spojených s osobním přístupem našeho prodejního a výrobního týmu.

Ruční výroba

Tradice výjimečného řemesla ve spojení s moderními technologiemi je zárukou kvalitního šperku.

Originální design

Nezaměnitelný rukopis designu u vlastních šperků a také jedinečnost renomovaných značek šperků a hodinek.