doživotní záruka na šperky jk

Tuto službu na šperky JK, tj. naší výroby, jsme zavedli na počátku roku 2014. Díky tomu, že při výrobě šperků klademe velký důraz na jejich kvalitu a dlouhou životnost, můžeme svým zákazníkům poskytnout delší záruční dobu než stanovuje zákon.

Na životnost šperku má samozřejmě velký vliv kvalita a způsob jeho výroby, ovlivnit ji však může i jeho nositel svou následnou péčí a vhodným zacházením.

"Pokud o svůj šperk pečujete, bude Vaší ozdobou dlouhá léta
a může se stát rodinným klenotem předávaným po generace."

 Jak tato služba funguje?

Je třeba, abyste nám šperk každé dva roky donesli ke kontrole, kterou společně s běžným čištěním provedeme zdarma. Díky tomu zjistíme stav šperku. Budete-li se řídit našimi radami ohledně nošení šperku a péče o něj, můžeme Vám po velmi dlouhou dobu garantovat záruku na vypadnutí kamenů a celkovou pevnost a životnost šperku. Každý šperk má v naší evidenci svou kartu, do níž prohlídky zaznamenáváme.

Některé šperky jsou vhodné ke každodennímu nošení, jiné pro události příležitostné. Po několika letech pravidelného nošení může u některých typů šperků na exponovaných místech dojít 
k prošoupání např. obrub, krapen, oček a podobně – tedy k běžnému mechanickému opotřebení vzniklému nošením a používáním šperku. Právě tyto problémy pravidelná dvouletá prohlídka odhalí. Brzkého opotřebení se však obávat nemusíte, projeví se až po letech či desetiletích a to dle typu šperku. Při prohlídce také případně doporučíme nutné opravy, které již hradí zákazník.

Pečovat o šperky se nepochybně vyplatí. Jejich pravidelná prohlídka může odhalit i náhodná mechanická poškození, o nichž ani nemusíte vědět, a lze tak předejít možným škodám.

Tato služba se vztahuje i na šperky JK zakoupené před zavedením doživotní záruky. Takovýto šperk je zapotřebí k nám pouze donést a my jej zařadíme do systému.

 
Poradíme Vám

Poskytneme Vám odborné informace.

Volejte  +420 241 091 750,
nebo +420 241 091 761,
nebo nám napište:

Kontaktní formulář

Proč si vybrat šperk od JK Jitka Kudlackova Jewels?

Rodinná firma

Více než 20 let zkušeností v oboru spojených s osobním přístupem našeho prodejního a výrobního týmu.

Ruční výroba

Tradice výjimečného řemesla ve spojení s moderními technologiemi je zárukou kvalitního šperku.

Originální design

Nezaměnitelný rukopis designu u vlastních šperků a také jedinečnost renomovaných značek šperků a hodinek.