osobní poradenství v oblasti šperků

Nabízíme vám službu, jež není na našem trhu obvyklá, a sice osobní poradenství v oblasti šperků. Konzultace v menším rozsahu vám poskytnou naše prodejní asistentky, v případě větších a rozsáhlejších konzultací pak designérka a spolumajitelka firmy Jitka Mlynarčík Kudláčková.

Osobní poradenství v oblasti šperků ocení především ti, kteří při osobním a pracovním rozvoji přemýšlí o svém působení, vyzařování na okolí a o tom, jak je umocnit, aby dosáhli svých cílů. Vhodný kvalitní šperk upoutá pozornost a předá potřebné sdělení svému okolí. Tato komunikace probíhá často na nevědomé úrovni. Naším zájem je, abyste ji dokázali co nejvíce pozitivně ovlivnit.

JITKA MLYNARČÍK KUDLÁČKOVÁNa setkání se spolumajitelkou firmy Jitkou Mlynarčík Kudláčkovou projdete jeden šperk po druhém, vyberete ty, které vás spojují s důležitými okamžiky v celém vašem životě. Každý šperk v sobě nese otisk minulosti a vyzařuje vlastní energií.

Po důkladném vyhodnocení přichází další krok. Je třeba rozhodnout, které kusy mají dosud schopnost posilovat vaši osobnost a aktuální cíle a které naopak vazbu na váš současný život ztratily nebo dokonce vyzařují negativně.

Pak už je další rozhodnutí nabíledni - šperky uplynulých životních etap přetransformovat do nové podoby. Anebo doplnit šperkovnici o kusy (z autorských kolekcí JK nebo zakázkové výroby šperků), které dají vaší osobnosti nový impuls.

 

Máte zájem o osobní poradenství v oblasti šperků?
Kontaktujte nás pro sjednání osobní schůzky v naší reprezentativní prodejně na Praze 4.
Poradíme Vám

Poskytneme Vám odborné informace.

Volejte  +420 241 091 750,
nebo +420 241 091 761,
nebo nám napište:

Kontaktní formulář

Proč si vybrat šperk od JK Jitka Kudlackova Jewels?

Rodinná firma

Více než 20 let zkušeností v oboru spojených s osobním přístupem našeho prodejního a výrobního týmu.

Ruční výroba

Tradice výjimečného řemesla ve spojení s moderními technologiemi je zárukou kvalitního šperku.

Originální design

Nezaměnitelný rukopis designu u vlastních šperků a také jedinečnost renomovaných značek šperků a hodinek.