prodej šperků, hodinek a doplňků

Věnujeme se prodeji šperků, hodinek a doplňků již od vzniku naší společnosti. Zaměřujeme se především na prodej našich kolekcí šperků JK. Jako doplněk našeho sortimentu nabízíme produkty předních světových značek. Veškerou naši nabídku můžete osobně shlédnout v naší reprezentativní prodejně na Praze 4 či v pravidelně aktualizovaném eshopu

Šperky

V naší nabídce naleznete především Náušnice a závěs se sladkovodními perlaminámi vyrobené designové šperky, pod značkou JK, rozdělené do ucelených autorských kolekcí. Kolekce vždy obsahuje několik počtů kusů, které lze mezi sebou vzájemně kombinovat a doplňovat do souprav. Za kvalitu našich produktů ručíme, a proto na ně poskytujeme doživotní záruku. Nabídka je doplněna i o značky našich obchodních partnerů. Celkově v našem sortimentu naleznete šperky pro muže, ženy i děti a šperky z různých materiálů, jako je zlato, stříbro a chirurgická ocel. S výběrem vhodného šperku pro vás či vaše blízké vám rádi odborně poradíme.

Značky:

JK Jitka Kudláčková Jewels, Retofy, Miluna, Alo, Calvin Klein, Altesse

Hodinky

Nabízíme vám kvalitní švýcarské hodinky známých světových značek, jimiž jsme autorizovanými prodejci. V naší nabídce hodinek tak naleznete klasické, módní, luxusní a sportovní modely, určené jak pro muže, tak i pro ženy. Ke všem nabízeným značkám hodinek vám zprostředkujeme garanční i pozáruční servis.

Značky:

Tag Heuer, Maurice Lacroix, Edox, Tissot, Certina

doplňky

Do naší nabídky jsme zařadili také doplňky pro šperky a hodinky. Nabízíme vám tak designové šperkovnice, kazety na hodinky a natahovače automatických hodinek. Mezi doplňky naleznete například cestovní špekovnice či kazety na několik kusů hodinek. Nabídku jsme rozšířili také o luxusní pánské peňeženkypásky a psací pera. Všechny doplňkové produkty jsou vždy vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, s důrazem na design a originalitu.


Značky:

Davidoff, Friedrich Lederwaren, Heisse & Söhne

 

Rádi byste si prohlédli náš kompletní nabízený sortiment?
Prohlížejte pohodlně v našem eshopu či nás osobně navštivte na Praze 4.
Poradíme Vám

Poskytneme Vám odborné informace.

Volejte  +420 241 091 750,
nebo +420 241 091 761,
nebo nám napište:

Kontaktní formulář

Proč si vybrat šperk od JK Jitka Kudlackova Jewels?

Rodinná firma

Více než 20 let zkušeností v oboru spojených s osobním přístupem našeho prodejního a výrobního týmu.

Ruční výroba

Tradice výjimečného řemesla ve spojení s moderními technologiemi je zárukou kvalitního šperku.

Originální design

Nezaměnitelný rukopis designu u vlastních šperků a také jedinečnost renomovaných značek šperků a hodinek.