zakázková výroba šperků

Našim klientům poskytujeme řešení individuálních požadavků na míru pomocí zakázkové výroby šperků. Řešení individuálních požadavků se věnujeme více než 20 let. Za tuto dobu jsme zhotovili přes 2500 zakázek a získali mnoho zkušeností. Díky tomu jsme vám schopni nabídnout vždy nejlepší řešení vašho požadavku ve spojení s indivudálním přístupem. Při zakázkové výrobě šperků využíváme ruční výrobu spojenou s moderními technologiemi. Spojením těchto dvou metod jsme schopni řešit váš jakýkoliv požadavek, a to od jednoduchých až po velmi náročné. Zhotovujeme šperky na zakázku převážně ze zlata, dále pak stříbra a platiny. Při výrobě používáme také diamanty, drahé kameny a perly.

jak probíhá zakázková výroba šperků

Nejdříve vyslechneme vaše požadavky a potřeby. Pokud to povaha a typ zakázky vyžaduje, ke konzultaci přizveme zlatníka, případně designéra. Pokud budeme zhotovovat šperk s diamanty, barevnými kameny či perlami, zajistíme potřebný komponent, a to jak z hlediska kvality a barvy, tak i případného způsobu vybroušení. Spolupracujeme s několika českými a zahraničními dodavateli diamantů, drahých kamenů a perel,  kteří jsou certifikovanými odborníky ve svém oboru.

Jakmile získáme všechny potřebné údaje a informace ohledně vašeho požadavku, vypočítáme vám předběžnou odhadní cenu vaší zakázky. Po schválení celého průběhu vaší zakázky, a ceny, přistoupíme k výrobě.

V průběhu výroby šperku vás pozveme ke zkoušce polotovaru. Při této zkoušce je možné shlédnout průběh a vývoj vaší zakázky a případně šperk vyzkoušet - nejčastěji velikost prstenu.

osobní šperk

Je nadstandardní forma zakázkové výroby. Jde o návrh a zhotovení šperku designérkou a spolumajitelkou firmy Jitkou Mlynarčík Kudláčkovou přímo na míru klientovi. Osobní šperk je odměnou sama sobě, výrazem díků milujícího partnera nebo úcty k blízké osobě.

Klíčovým východiskem pro tvorbu designu i výběr materiálů jsou informace o životní etapě, charakteru, pocitech a potřebách obdarovávané osoby. V případě, že designérka získá správné informace, otevírají se dveře možností tvorby bez limitu a vznikají tak skvělé, jedinečné a originální kusy.

Právě osobní šperk dokáže posílit jedinečnost svého nositele, podtrhnout jeho přirozenou krásu a dodat mu sebejistotu a energii.

<< Tyto náušnice byly vyrobeny pro krásnou ženu, která miluje moře. Díky těmto náušnicím může být s ním stále fyzicky propojená. Záměrem muže, který zakázku zadal, bylo udělat radost krásné ženě.

Náušnice jsou zhotovené z ušních kostí mořské ryby, zasazených do bílého zlata, a doplněny brilianty. Kosti jsou z hlavy ryby vylovené v létě roku 2012 z Jaderského moře.


Firemní šperky

Věnujeme se také výrobě firemních šperků, jako jsou například odznaky, přívěsky na klíče a jiné šperky na míru. Za dobu našeho působení jsme spolupracovali s několika desítkami významných českých i zahraničních firem, které se staly našimi spokojenými klienty.  

spolu se šperkem získáte

 

Zajímá vás ceník zakázkové výroby šperků a doba zhotovení?

Prohlédněte si naše referenční práce.

Rádi byste si nechali zhotovit šperk na míru?
Navštivte nás v naší reprezentativní prodejně na Praze 4 či nás kontaktujte.

Poradíme Vám

Poskytneme Vám odborné informace.

Volejte  +420 241 091 750,
nebo +420 241 091 761,
nebo nám napište:

Kontaktní formulář

Proč si vybrat šperk od JK Jitka Kudlackova Jewels?

Rodinná firma

Více než 20 let zkušeností v oboru spojených s osobním přístupem našeho prodejního a výrobního týmu.

Ruční výroba

Tradice výjimečného řemesla ve spojení s moderními technologiemi je zárukou kvalitního šperku.

Originální design

Nezaměnitelný rukopis designu u vlastních šperků a také jedinečnost renomovaných značek šperků a hodinek.