PÉČE O ŠPERKY

Záleží nám na tom, aby Vám šperk sloužil co nejdéle, proto si dovolujeme Vám poskytnout několik rad:

  1. Odkládejte veškeré šperky na noc. Zvýšíte tím jejich životnost, dopřejete klid svému tělu a vyvarujete se mechanickému poškození šperků, které velmi často vzniká právě v době spánku, nejvíce u jemných řetízků a náušnic. Doporučujeme šperky odkládat na jedno stálé místo nejlépe do šperkovnice
  2. Odkládejte šperky při domácích pracích, sportovních činnostech a dalších činnostech, kdy jsou šperky mechanicky zatěžovány a dochází k jejich oděru, nebo mohou přijít do styku s chemickými látkami či vysokými teplotami.
  3. Vyvarujte šperk styku s chemickými vlivy kosmetických přípravků. Jedná se hlavně o laky na vlasy a parfémy. Doporučujeme sundávat šperky v kadeřnických i kosmetických salónech.
  4. Šperky s drahými kameny a perlami zasluhují zvýšenou péči a pravidelnou kontrolu. Doporučujeme jedenkrát za dva roky navštívit naší prodejnu, kde Vám je odborně prohlédneme a vyčistíme.


 

 

Prohlídněte si naši nabídku šperkovnic.

DRAHÉ KOVY

ZLATOZměna jejich barvy může být způsobena výskytem různých chemických látek v ovzduší, může ji též způsobit užívání léků nebo Váš momentální zdravotní stav. Jedná se o běžný jev, nikoli o výrobní vadu. Šperk uvedete do původního stavu pouhým vyčištěním.

DRAHÉ KAMENY

KAMENYJsou všechny přírodní kameny, se šperky s těmito kameny doporučujeme zacházet opatrně a vyhýbat se mechanickému poškození. Některé drahé kameny např. opály můžete poškodit i chemickými látkami z kosmetických přípravků a prudkými změnami teplot např. fénováním.

PERLY

PERLYPerly jsou organického původu a nesmí přijít do kontaktu s chemickými látkami. Perlové šperky proto nasazujte až na závěr po líčení a použití parfému.

 
Poradíme Vám

Poskytneme Vám odborné informace.

Volejte  +420 241 091 750,
nebo +420 241 091 761,
nebo nám napište:

Kontaktní formulář

Proč si vybrat šperk od JK Jitka Kudlackova Jewels?

Rodinná firma

Více než 20 let zkušeností v oboru spojených s osobním přístupem našeho prodejního a výrobního týmu.

Ruční výroba

Tradice výjimečného řemesla ve spojení s moderními technologiemi je zárukou kvalitního šperku.

Originální design

Nezaměnitelný rukopis designu u vlastních šperků a také jedinečnost renomovaných značek šperků a hodinek.