JK

Tvoříme originální kolekce
ručně vyrobených šperků

Nabízíme jedinečnost. Kolekce šperků s vlastními příběhy,
precizní ruční práce zlatníků a především porozumění duši
zákazníka – to jsou pilíře naší práce a hodnoty, ve které věříme.
Díky nim vám dokážeme nabídnout šperk, který dokonale vystihne
osobnost a ukáže hloubku vašeho vztahu.

Prohlédněte si naše kolekce

Začínali jsme u stolu v garsonce

„Vybavuje se mi, když mě Jitka v únoru 1991 poprvé zavedla ke zlatnickému stolu. Oněměl jsem úžasem, když jsem viděl, jak se pod jejíma rukama mění kus nehezkého silného drátu ve zlatý prsten."

Od té doby už uplynula řada let a událo se mnoho věcí. Žádná z nich nám ale nepřináší větší radost než zákazníci, kteří se k nám vracejí a se kterými postupně prožíváme jejich nejšťastnější chvíle – zásnuby, svatbu, narození dětí i narozeniny.

Přes veškeré moderní technologie, které dnes máme k dispozici, zůstáváme okouzleni tradičním řemeslem a s láskou v něm pokračujeme. Mikroskopy, lasery, modeláž z vosku, 3D tiskárny či moderní licí technologie naši ruční práci jen precizují. Veškerá výroba se odehrává v naší zlatnické dílně, která je součástí JK prodejny v budově Filadelfie.

1990

Talent od dětství

Už od dětství je Jitka velmi kreativní. Maminka vnímá její nadání a vede ji ke zlatnickému řemeslu. Brzy se ukazuje, že tato cesta je správná. Nejlepší možný směr nabírá hned v začátcích tvorby pod dohledem věhlasných prvorepublikových mistrů.

1991

Osudový rok

Rok 1991 otevírá novou životní etapu. Nejenže Jitka získává živnostenský list pro obor zlatnické výroby, ale v Den svatého Valentýna potkává svého životního partnera Dušana – později manžela a spolumajitele firmy JK.

1991-1992

Zlatnicí ve Venezuele

Díky Dušanovi se naskytne jedinečná pracovní příležitost a Jitka odjíždí na déle než rok do exotického Caracasu. Odtud si odváží nejen nadšení z jiného přístupu k zákazníkovi, ale také odhodlání začít vyrábět designové šperky s přírodními kameny i u nás.

1992–1996

Zakázky pro přátele

Po návratu z Venezuely získáváme první zakázky – většinou od přátel a známých, kteří Jitčinu práci doporučují dál. Klientů přichází čím dál více a stůl v garsonce časem přestává stačit. Pronajímáme si tedy sušárnu.

1996

První zlatnický obchod

Zájem zákazníků roste dál, až opouštíme dílnu v sušárně a otevíráme první obchod pod značkou Zlatnictví – hodiny Jitka Kudláčková.

1998

Stěhování a rozkvět firmy

Prodejna a sídlo firmy se stěhuje na rušnější žižkovskou ulici, na Seifertovu třídu č. 48. Obchod je zde mnohem živější a zákazníci rychle přibývají. Velmi je zajímá dění ve zlatnické dílně, což nás později inspiruje při návrhu prostor ve Filadelfii. Firma vzkvétá a zůstává na této adrese dlouhých 12 let.

2000–2009

Šperky Jitka Kudláčková

Vnímáme oblíbenost vznikajících obchodních center, proto dva roky provozujeme butik ve Slovanském domě a od roku 2002 také obchod v Paláci Flora. Firma nyní používá název Šperky Jitka Kudláčková a pracuje u nás asi 20 zaměstnanců.

2009–2010

JK Jitka Kudláčková

Záleží nám na spokojenosti klientů a chceme jim nabídnout pohodlnější prostory pro nákup i sjednání zakázky a také možnost parkování. Zároveň přemýšlíme, jak jim umožnit náhled do zlatnické dílny. Po několika letech hledání nás nadchne významný developerský počin Radima Passera – BB centrum a jeho dominanta, budova Filadelfie. Zde se naplní všechny naše představy.

Zároveň vzniká značka a nové logo JK Jitka Kudláčková, které používáme dodnes.

2014

Kolekce s příběhem

Klienti oceňují naše prostory ve Filadelfii a jejich filozofii, proto po 12 letech opouštíme Palác Flora. Co je však důležitější – připravujeme nové JK kolekce. Každá z nich má svůj příběh a téma. Vznikají s určitým cílem. Všechny šperky tvoříme pod střechou JK, od prvních nápadů a skic až po finální umělecký skvost.

dnes

Nové vize a neustávající rozvoj

Stále na sobě pracujeme, abychom mohli našim klientům nabízet ještě lepší služby:

Vstupujeme do online světa a tvoříme webovou prezentaci, propojenou s obchodem ve Filadelfii.

Představujeme nové kolekce a rozšiřujeme stávající o nové unikátní šperky. Vyrábíme šperky podle přání zákazníků. Zároveň nabízíme renomované značky švýcarských hodinek.

Ručíme za kvalitu své práce, proto zavádíme celoživotní záruku spojenou s pravidelným servisem našich šperků.

Spolupracujeme se známými osobnostmi, které se stávají ambasadory našich šperků a kolekcí.

Nahlédněte do zlatnické dílny

Přejít do dílny
Zlatnická dílna

Náš tým žije pro svou práci

„Co dělá naši práci kvalitní? Je to láska k řemeslu, vzájemné sdílení zkušeností a pozorné naslouchání zákazníkovi.“

Spolu s Jitkou a Dušanem tvoří tým JK designéři a zlatníci, odborné asistentky, pracovníci ve výrobě a administrativě. Některé z nich poznáte při výběru či tvorbě vašeho šperku nebo je zahlédnete při práci přes prosklenou stěnu zlatnické dílny.

Šperk je velice osobní předmět, který zůstane ve vaší rodině navždy. Správný výběr či návrh je klíčový, proto budeme po celou dobu s vámi.

Tvorba zlatých šperků
s vlastním designem
od roku 1991

ruční výroba
i nejmodernější
technologie

Reprezentativní prodejna
se zlatnickou dílnou
a parkingem

VYBÍREJTE Z DOMU
ČI NA PRODEJNĚ

bezpečně doručíme
kamkoli v ČR i zahraničí

Doživotní záruka
a každé dva roky servis
šperků jk zdarma

Certifikáty pravosti
a vysoké kvality

Osobní zvýhodnění
a novinky
pro registrované

Nemůžete se rozhodnout?
Rádi Vám pomůžeme s výběrem

Kontaktujete nás na e-mailu info@jk.cz
nebo telefonu +420 241 091 761.
Vše společně probereme nebo domluvíme osobní
schůzku
v naší prodejně a zlatnické dílně.

Rezervovat termín
engagement gift medal settings