OSOBNÍ ODBĚR

Rádi Vás uvítáme v naší prodejně. Dostupné zboží vám připravíme co nejrychleji. Jen prosíme, vyčkejte upozornění, že je připraveno k vyzvednutí.

Služba je zdarma.

 

ČESKÁ POŠTA

Cenné psaní je nejpoužívanější způsob doručování cenin. Používá se speciální bezpečnostní plastový obal o max. velikosti A4. Obvyklá doba dodání je 1 – 3 pracovní dny. Standardní doba uložení na poště je 14 dnů.

Služba je zdarma.

Více informací zde.

 

Balík na poštu je velmi rychlá služba, kdy vaše zásilka bude připravena na vámi vybrané poště (uveďte ji v adrese doručení) již následující pracovní den po jejím podání. Upozorněni budete SMS nebo e-mailem. Při vyzvedávání zásilky se prokážete dokladem totožnosti a číslem balíkové zásilky nebo mobilním spojením. Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den po podání zásilky! Standardní doba uložení na poště je 7 dnů.

Služba je zdarma.

Více informací zde.
 
 

 

Balík do ruky vám Česká pošta doručí do 24 hodin po celé ČR po podání zásilky. V den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou. Standardní doba uložení na poště je 7 dnů.

Služba je zdarma.

Více informací zde. 

 

PPL

PPL je služba přepravní společnosti PPL, zásilka vám bude doručena následující pracovní den po jejím podání mezi 8 – 18 hodinou. Doručující řidič vás bude telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení.

Služba je zdarma

Více informací zde. 

Tvorba zlatých šperků
s vlastním designem
od roku 1991

ruční výroba
i nejmodernější
technologie

Reprezentativní prodejna
se zlatnickou dílnou
a parkingem

VYBÍREJTE Z DOMU
ČI NA PRODEJNĚ

bezpečně doručíme
kamkoli v ČR i zahraničí

Doživotní záruka
a každé dva roky servis
šperků jk zdarma

Certifikáty pravosti
a vysoké kvality

Osobní zvýhodnění
a novinky
pro registrované

Nemůžete se rozhodnout?
Rádi Vám pomůžeme s výběrem

Kontaktujete nás na e-mailu info@jk.cz
nebo telefonu +420 241 091 761.
Vše společně probereme nebo domluvíme osobní
schůzku
v naší prodejně a zlatnické dílně.

Rezervovat termín
engagement gift medal settings