Hodinky Rado Centrix Automatic Diamonds

Automatické hodinky Rado Centrix Automatic Diamonds spojují švýcarskou hodinářskou preciznost, elegantní design a jemný lesk diamantů. Černý ciferník zdobený čtyřmi diamantovými indexy zaujme svou elegancí a výbornou čitelností. Ciferník chrání safírové sklíčko
s oboustrannou antireflexní úpravou. Safír je mimořádně odolný proti poškrábání a antireflexní vrstva zároveň omezuje nežádoucí odlesky,
tak ciferník zůstává dobře čitelný i na přímém světle.

Srdcem modelu je automatický mechanický strojek, který se natahuje pohybem zápěstí. Milovníky tradičního hodinářství potěší průhledné dýnko, díky němuž mohou sledovat chod strojku a obdivovat preciznost jeho zpracování. Vodotěsnost 50 m (5 ATM) poskytuje ochranu při běžném kontaktu s vodou, například během deště, mytí rukou nebo sprchování. Hodinky tak bez problémů obstojí při každodenním používání.

Rado Centrix Automatic Diamonds osloví muže i ženy, které hledají automatické hodinky s diamanty, safírovým sklíčkem a švýcarským strojkem. Spojení kvalitních materiálů, elegantního vzhledu a mechanické tradice z nich činí výjimečný doplněk pro každý den.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 5 LET.

65 290 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: R30008712
Hodinky Rado Centrix Automatic Diamonds
Tvorba zlatých šperků
Tvorba zlatých šperků
s vlastním designem od roku 1991
Ruční výroba
Ruční výroba
i s nejmodernější technologií
Doživotní záruka
Doživotní záruka
a servis každé dva roky zdarma
Certifikáty pravosti
Certifikáty pravosti
a vysoké kvality

Detailní popis produktu

Unisex hodinky Rado Centrix Automatic Diamonds spojují elegantní design, diamantové detaily a precizní švýcarské hodinářství. Modernizované provedení zaujme zaobleným safírovým sklíčkem a harmonicky tvarovaným pouzdrem, které podtrhují nadčasový charakter kolekce. Náramek z nerezové oceli ve zlaté barvě doplňují středové články z černé high-tech keramiky. Černý ciferník zdobený čtyřmi diamanty elegantně kontrastuje s ručičkami ve zlatém odstínu.
Uvnitř hodinek pracuje automatický strojek Rado kalibr R763 s antimagnetickou pružinou Nivachron™ a rezervou chodu až 80 hodin. Vodotěsnost 50 m (5 ATM) zajišťuje ochranu při běžném kontaktu s vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hodinky Rado Centrix
Barva číselníku: Černá
Barva řemínku: Bicolor
Typ produktu: Hodinky
Funkce: Datumovka
Kámen v hodinkách: Diamant přírodní
Kolekce Rado: Centrix
Materiál pouzdra: Ocel / PVD
Průměr pouzdra: 39,5 mm
Řemínek: Keramika / Ocel / PVD
Sklíčko: Safírové, Antireflexní
Styl hodinek: S diamanty
Typ strojku: Mechanický s automatickým nátahem
Určení hodinek: Pánské, Dámské
Vodotěsnost: 50 m
Značka hodinek: Rado
Rezerva chodu: 80 h
Hmotnost: 136 g
Značky: Rado [/rado/]

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola