engagement gift medal settings
Tipy z JK - Jak předejít ztrátě náušnic? Užitečné rady pro vás

Tipy z JK - Jak předejít ztrátě náušnic?

Vztahy k náušnicím bývají mnohem silnější než k jiným doplňkům. Náušnice máme často spojené s významnou životní událostí a pojí nás k nim citový vztah. S jejich ztrátou ztrácíme i symbol vyjádřených citů. Přitom ztrátě cennosti, jež nám přirostla k srdci, se dá poměrně snadno předejít. A ani to není složité. Proto jsme se v JK rozhodli natočit krátké video, kde Vám Dušan prozradí pár tipů s názornými ukázkami. A nezapomeňte, že s náušnicemi je to jako se vším v životě. Aby nám dlouho a dobře sloužily, je potřeba o ně pečovat. (Video na konci článku)

Přečtěte si více
Zelený drahokam z Jižní Ameriky, který vás okouzlí Užitečné rady pro vás

Zelený drahokam z Jižní Ameriky, který vás okouzlí

Dovolte mi, abych Vám představil smaragd, drahokam z tzv. Velké trojky, kterou tvoří spolu s rubínem a safírem. Svůj název získal z řeckého smaragdos a francouzského esmeraude, v překladu zelený drahokam.

Přečtěte si více
Diamant nebo zirkon? Užitečné rady pro vás

Diamant nebo zirkon?

Velmi často slýchávám dotazy na toto téma - je lepší koupit prsten s diamantem, nebo se zirkonem? Velice rád se pokusím vysvětlit rozdíl mezi těmito kameny.

Přečtěte si více
Jak zjistit velikost prstenu? Užitečné rady pro vás

Jak zjistit velikost prstenu?

Mnoho z nás toto řeší, převážně my muži, když chceme překvapit svoji milovanou prstenem, například zásnubním. Pokud tedy její velikost nevíte, existuje několik domácích spolehlivých rad.

Přečtěte si více
Jak se vyznat v diamantech a jejich skutečné hodnotě Užitečné rady pro vás

Jak se vyznat v diamantech a jejich skutečné hodnotě

Možná jste si toho také všimli. Na první pohled dva stejné bílé diamanty a každý má úplně jinou cenu. A pokud jste ještě všímavější, neunikne vám, že základní parametry, tzv. 4C (váha, čistota, barva a brus) mohou mít úplně stejné. Kde je tedy zakopaný pes?

Přečtěte si více
Jak vybrat zásnubní prsten Darování šperku

Jak vybrat zásnubní prsten

Je dobré si upřímně přiznat, že nás muže, výběr zásnubního prstenu často staví do bezradné pozice. Jsem přesvědčen, že následující řádky Vám pomohou, určitě z důvodu mých letitých i aktuálních zkušeností.

Přečtěte si více
Šperk za porod? Darování šperku

Šperk za porod?

Narození dítěte je obrovsky silný a emočně intenzivní zážitek – v tom mi snad dá za pravdu každý muž, který svou ženu či partnerku na porodní sál doprovázel. A i pokud patříte k těm otcům, kteří přímo u porodu být nechtějí, tak je jisté, že na první moment, kdy své novorozené dítě spatříte a vezmete do náruče, nezapomenete nikdy.

Přečtěte si více
Šperky či hodinky jako dárek za maturitu Darování šperku

Šperky či hodinky jako dárek za maturitu

Podoba a náplň maturitních zkoušek se v průběhu let proměňují; v poslední době dokonce možná až příliš dramaticky. Co ale zůstává neměnné, jsou obavy, které maturanti před první velkou zkouškou svých životů mají, i radost, kterou pociťují, když maturitou úspěšně projdou. Stejná je pak i radost nás, jejich pyšných rodičů – a touha odměnit jejich úsilí nezapomenutelným dárkem.

Přečtěte si více
Šperk jako investice Užitečné rady pro vás

Šperk jako investice

Rád bych vám předal svoji zkušenost, názor i historické ověření v oblasti významu šperku. Možná se ptáte, proč ve spojitosti se slovem investice. Vysvětlení je ale poměrně jednoduché a doufám, že tím vysvětlím i časté dotazy vás zákazníků nebo novinářů.

Přečtěte si více
Péče o šperky Užitečné rady pro vás

Péče o šperky

Vážené dámy a pánové, vítáme vás u našeho prvního článku v blogu. Dostáváme vaše dotazy a také nás již delší dobu oslovují různá media s tématy z našeho oboru. Stejně tak přemýšlíme o tom, jak bychom vám a společnosti celkově předali naše letité profesní zkušenosti a dovednosti. A tak vznikl ucelený seriál a blog, konkrétně toto je první článek, který se zabývá péčí o šperky.

Přečtěte si více

Tvorba zlatých šperků
s vlastním designem
od roku 1991

ruční výroba
i nejmodernější
technologie

Reprezentativní prodejna
se zlatnickou dílnou
a parkingem

VYBÍREJTE Z DOMU
ČI NA PRODEJNĚ

bezpečně doručíme
kamkoli v ČR i zahraničí

Doživotní záruka
a každé dva roky servis
šperků jk zdarma

Certifikáty pravosti
a vysoké kvality

Osobní zvýhodnění
a novinky
pro registrované