engagement gift medal settings
Tipy z JK - Jak předejít ztrátě náušnic? Užitečné rady pro vás

Tipy z JK - Jak předejít ztrátě náušnic?

Vztahy k náušnicím bývají mnohem silnější než k jiným doplňkům. Náušnice máme často spojené s významnou životní událostí a pojí nás k nim citový vztah. S jejich ztrátou ztrácíme i symbol vyjádřených citů. Přitom ztrátě cennosti, jež nám přirostla k srdci, se dá poměrně snadno předejít. A ani to není složité. Proto jsme se v JK rozhodli natočit krátké video, kde Vám Dušan prozradí pár tipů s názornými ukázkami. A nezapomeňte, že s náušnicemi je to jako se vším v životě. Aby nám dlouho a dobře sloužily, je potřeba o ně pečovat. (Video na konci článku)

Přečtěte si více
Zelený drahokam z Jižní Ameriky, který vás okouzlí Užitečné rady pro vás

Zelený drahokam z Jižní Ameriky, který vás okouzlí

Dovolte mi, abych Vám představil smaragd, drahokam z tzv. Velké trojky, kterou tvoří spolu s rubínem a safírem. Svůj název získal z řeckého smaragdos a francouzského esmeraude, v překladu zelený drahokam.

Přečtěte si více
Diamant nebo zirkon? Užitečné rady pro vás

Diamant nebo zirkon?

Velmi často slýchávám dotazy na toto téma - je lepší koupit prsten s diamantem, nebo se zirkonem? Velice rád se pokusím vysvětlit rozdíl mezi těmito kameny.

Přečtěte si více
Jak zjistit velikost prstenu? Užitečné rady pro vás

Jak zjistit velikost prstenu?

Mnoho z nás toto řeší, převážně my muži, když chceme překvapit svoji milovanou prstenem, například zásnubním. Pokud tedy její velikost nevíte, existuje několik domácích spolehlivých rad.

Přečtěte si více
Jak se vyznat v diamantech a jejich skutečné hodnotě Užitečné rady pro vás

Jak se vyznat v diamantech a jejich skutečné hodnotě

Možná jste si toho také všimli. Na první pohled dva stejné bílé diamanty a každý má úplně jinou cenu. A pokud jste ještě všímavější, neunikne vám, že základní parametry, tzv. 4C (váha, čistota, barva a brus) mohou mít úplně stejné. Kde je tedy zakopaný pes?

Přečtěte si více
Šperk jako investice Užitečné rady pro vás

Šperk jako investice

Rád bych vám předal svoji zkušenost, názor i historické ověření v oblasti významu šperku. Možná se ptáte, proč ve spojitosti se slovem investice. Vysvětlení je ale poměrně jednoduché a doufám, že tím vysvětlím i časté dotazy vás zákazníků nebo novinářů.

Přečtěte si více
Péče o šperky Užitečné rady pro vás

Péče o šperky

Vážené dámy a pánové, vítáme vás u našeho prvního článku v blogu. Dostáváme vaše dotazy a také nás již delší dobu oslovují různá media s tématy z našeho oboru. Stejně tak přemýšlíme o tom, jak bychom vám a společnosti celkově předali naše letité profesní zkušenosti a dovednosti. A tak vznikl ucelený seriál a blog, konkrétně toto je první článek, který se zabývá péčí o šperky.

Přečtěte si více

Tvorba zlatých šperků
s vlastním designem
od roku 1991

ruční výroba
i nejmodernější
technologie

Reprezentativní prodejna
se zlatnickou dílnou
a parkingem

VYBÍREJTE Z DOMU
ČI NA PRODEJNĚ

Doručíme bezpečně
a zdarma

CELOŽIVOTNÍ
ZÁRUKA A SERVIS

Certifikáty pravosti
a vysoké kvality

Osobní zvýhodnění
a novinky
pro registrované